Pokud máte rádi Simpsonovi CZ ke shlédnutí online a Futuramu CZ ke shlédnutí online jste na správném místě. Každou epizodu můžete ohodnotit podle toho jak se Vám líbila nebo můžete napsat komentář. Nenechte Simpsonovi ke shlédnutí online a Futuramu ke shlédnutí online čekat, Simpsonovi ke shlédnutí online a Futuramu ke shlédnutí online se na Vás těší.

Tyto stránky fungují pouze v prohlížeči Mozilla firefox, Google chrome, Opera, Internet explorer, stahujte po kliknutí na ikonku prohlížeče který chcete stáhnout!!

Mozilla Nejnovější Google Chrome Nejnovější Internet Explorer Nejnovější Opera
Přidej si nás na Seznam
Simpsonovi a Futurama ke shlédnutí | Futurama 1 - 5 série CZ dabing

Celá 21. série Simpsonovích a 6. série Futuramy s CZ dabingem i titulky a další seriály sledujte zde!

Menu

TOP 3

Návštěvnost

Futurama 1 - 5 série CZ dabing rss

V obchodu v prodeji i věci ze Simpsonovími!!

HOMERŮV ZÁKON
Detail Koupit
Cena: 266,00 Kč

Futurama 05x16 Smlouva s Roboďáblem CZ dabing

Fry se snaží naučit se hrát na hudební nástroj holophoner, ale nedaří se mu to. Navštěvoval dokonce i nějaký kurz, ale tam řekli, že nikdy nebude umět hrát. Proto se Fry vydal do pekla nějak se dohodnout s roboďáblem. Ten mu nabídl, že si může vyměnit ruce s jakýmkoliv robotem, kterého vylosuje. Náhodou to padlo na něj, ale musel dodržet smlouvu, tak mu je tedy dal. Fry se hned naučil hrát na holophoner a podařilo se mu složit operu. Při premiéře opery ale Leela ohluchla. Polovinu opery dělala jakože slyší, ale tu další to nevydržela a šla za roboďáblem. Ten jí řekl, že chce její jednu ruku, je jedno kterou, ale jen jednu a za to jí dá nové uši. Jenže háček byl v tom, že on chtěl její ruku, ale ne tu obyčejnou, ale Leela nevědomky podepsala smlouvu k sňatku.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 14.6.2009 11:22  •  Přečteno: 4594x  •  Komentářů: 6

Futurama 05x15 Bendera by měli v televizi zakázat CZ dabing

V Benderově oblíbeném televizním seriálu All my circuits (Všchny mé obvody) skončí jeden herec, tak si Bender řekne, že to zkusí místo něj. Tu roli napříč tomu, že hraje příšerně dostane taky za pomocí Leely a Frye dostane. V seriálu dělal i to, co neměl ve scénáři a choval se jako doma? kouřil, chlastal a všechno co od něj znáte. To se ale přestalo líbit rodičům, protože to kazilo jejich děti. A tak spolu s Bender vytvořili malý demonstrační pochod do studia, že nechtějí, aby tam Bender už dál hrál. To se ale nelíbí studiu, protože díky němu mají večlkou sledovanost.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 14.6.2009 11:22  •  Přečteno: 4180x  •  Komentářů: 1

Futurama 05x14 Ztraceno v upgradu CZ dabing

Lidé z firmy Planet Express jsou na největší světovou výstavu robotů Roboticon 3003, kde Maminka představuje nového robota 1-X, který je daleko lepší než současní roboti. Profesor tohoto robota zakoupí, jenže Bender ho nesnáší proto, že si myslí, že ho teď ostatní nemají rádi. Ostatní ho poslali na upgrade na kompatibilitu s roboty 1-X, ale Bender uteče a nakonec doplave na ostrov, kde žijí roboti, kteří se vzdaly všech technických vymožeností. Bender se dá k nim a nabádá je, aby zničili roboty 1-X. Při ničení toho profesora Farnswortha ale podpálí budovu Planet Express a všichni jeho přátelé jsou v ohrožení života.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 14.6.2009 11:22  •  Přečteno: 3445x  •  Komentářů: 1

Futurama 05x13 Benderové nepláčou CZ titulky

Bender se chtěl zúčastnit olympijských her v ohýbání, ale mužská kategorie je pro něj moc těžká, tak si nechá změnit pohlaví a zúčastní se závodů v ženské kategorii. Byla z něj, spíš ní jednička v tomto sportu, v televizi měl spoustu rozhovorů, ale problém nastal když se do ní zamiloval televizní roboherec Calculon. Vypadá to na vážný vztah a dojde to až do toho, že si ji chce Calculon vzít.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 8.6.2009 21:30  •  Přečteno: 3511x  •  Komentářů: 7

Futurama 05x12 Afryodisiakum CZ dabing

Posádka Planet Express jede na výlet do hor a chtějí se pokusit najít Fryovu oblíbenou postavu z dětství Bigfoot. Fry je ale večer unesen mimozemšťany, sice ho zase vrátí, ale bez jeho nosu. Snaží se zjistit, kdo to byl a proč. Na internetu najdou video o tom, jak je mimozemšťané používají jako afrodiziakum. Protože je to ale zakázané, tak se vydají na černý trh a zjistí, že si ho koupil vládce planety Omicron Persei VIII, tak se za ním vydají, ten to ale kvůli manželce zapírá a nechce jim ho vrátit. Poté co mu Bender řekne, proč nepoužívají jejich pohlavní orgány, jenže oni je nemají, tak ho chtějí vzít Fryovi.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 8.6.2009 21:25  •  Přečteno: 3532x  •  Komentářů: 0

Futurama 05x11 Tři sta babek CZ dabing

Slaví se úspěch Zappa Brannigana a prezident Země Richard Nixon se rozhodne každému vrátit daně a to tak, že každému dá 300 dolarů. Každý z Planet Express zajímavě se rozhodne jak tyto peníze utratí. Např. Fry se rozohodl, že si za všechny ty peníze bude kupovat jen kafé, Zoidberg neví, ale chce si žít jako boháč, Bender taky neví, ale nakonec si za to koupí zlodějskou výbavu, aby mohl ukrást doutník, který je zabalený v americké ústavě. Na osalvě se mu ale náhodou povede podpálit celý společenský sál.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 6.6.2009 21:38  •  Přečteno: 3643x  •  Komentářů: 1

Futurama 05x10 Krabice do neznáma CZ dabing

Profesor Farnsworth vynalezl tak hroznou věc, že ji chce nechat hodit do Slunce. Požádá o to jeho posádku, která je ale zvědavá, co v té krabici je, ale profesor jim to nechce za žádnou cenu říct a zakazuje jim, aby se tam dívali. Na hlídání té krabice pověří Leelu, ale ta je taky tak zvědavá, že si hodí mincí. Padlo to na možnost, že ji otevře. Otevřela ji tedy, nic tam neviděla, až do ní spadla. Byl to paralerní vesmír, kde byly úplně stejné postavy, akorát měly například jinou barvu vlasů. Problém nastal když chtěli oba dva Zoidbergové utéct i s krabicí s vesmírem a když se je pokusili chytit, tak na jednoho spadla krabice s dalším paralerním vesmírem a ten druhý potom skočil za ním.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 5.6.2009 22:25  •  Přečteno: 3389x  •  Komentářů: 0

Futurama 05x09 Žihadlo CZ dabing

Posádka Planet Express je vyslána, aby získala med vesmírných včel. Při této misi už jedná Farnsworthova posádka zahynula. Leela si vezme jednu ?malou? včlu do lodi, ta se ale vzbudí a chce probodnout Leelu. Fry se ale postaví před Leelu a ta je propíchne oba. Fry umírá. Leela je na zhroucení, všechno si vyčítá a ve snech vidí Frye, že žije a je velmi romantický. Už si neví rady a všichni jí říkají že se zbláznila. Leela nevěří, že je mrtvý a tak se rozhodne otevřít jeho rakev, jestli tam Fry je.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 5.6.2009 14:38  •  Přečteno: 3298x  •  Komentářů: 0

Futurama 05x08 Fryův smysl života CZ dabing

Leela si našla nového přítele a Fry je v depresi a ještě k tomu mu Leela řekne, aby vyvenčil Nibblera. Ten ho nakonec zavede ke své malé vesmírné lodi a odveze ho na svou planetu. Ti po něm chtějí aby zničil ve vesmíru infokouli ? centrální středisko mozků. To právě jen Fry je odolný vůči vlnám Delta, které dělají ze všech hloupé. Kdyby se kouli nepodařilo zničit, tak by vesmír zanikl. Aby se do infokoule dostal, tak mu dali dětský skůtřík. V infokouli jsou informace úplně o všem co na světě je a i něco navíc. Fry má zničit počítač, ve kterém jsou všechna data a rychle před výbuchem koule utéct. Ale skůtřík se mu rozbije a mozky ho odhalí.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 3.6.2009 21:55  •  Přečteno: 3243x  •  Komentářů: 2

Futurama 05x07 Leela běží o životy CZ dabing

Posádka Planet Express se rozhodne přinutit profesora Farnswortha podrobit se omlazovací kůře, protože už nezvládá řídit firmu. Dojde ale k nešťastné náhodě, při které všichni spadnou do nádrže s dehtem a všichni se omaldí. Profesor má je zase mladý a pohledný a z ostatních jsou malé děti. Profesor musí najít způsob jak je zase udělat stašími a ještě jak uhlídat tolik dětí. Mezitím se Leela nastěhuje k rodičům a chce mít zase normální dětství. A aby toho nebylo málo, tak se ještě stane to, že všichni, kromě Leely jsou každou sekundu mladší a mladší.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 2.6.2009 21:17  •  Přečteno: 3843x  •  Komentářů: 5

Futurama 05x06 Temný raubíř CZ dabing

Fry má bolesti břicha a tak se obrátí na Dr. Zoidberga, který mu předepíše prý zázračnou mast, kterou koupil od podomního obchodníka. Fry ji použije a zjistí, že má nadlidské schopnosti. Svěří se s tím Leele, která ji použije a bude mít také nadpřirozené schopnosti. Navrhnou, že by měli založit tým spravedlnosti. Jak to uslyší Bender, tak se k nim chce přidat. Dostanou informaci, že v muzeu bude zločinec, ale problém je v tom, že na tu dobu, kdy tam bude má Leela povolení, aby mohli její rodiče ? mutanti být nahoře a ne v kanálech. Leela to nakonec skloubí, tak, že je do toho muzea pozve na dobu, kdy tam budou zasahovat. Když tam rodiče ale přijdou a myslí si, že se za ně Leela stydí a proto se tam neukázala, tak je ten zločinec unese.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 2.6.2009 21:11  •  Přečteno: 3549x  •  Komentářů: 5

Futurama 05x05 Zbouchnutej CZ dabing

Kif s Amy se sblíží natolik, že Kif nyní je náchylný na přenos DNA, díky kterému může otěhotnět. Loď bude mít poruchu a všechny to málem vycucne do volného vesmíru. Kif se neudrží, všichni se ho snaží chytit a nakonec ho zachránili. Kif mezi tím ale otěhotní, přijde se na to, že získal Leelinu DNA, ale pravou matkou je Amy. Ta se ale zalekne mateřských poviností a uteče.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 1.6.2009 21:08  •  Přečteno: 2897x  •  Komentářů: 0

Futurama 05x04 Jak chutná svoboda CZ dabing

V Americe je den svobody a ve Washingtonu se konají oslavy na počest tohoto dne. Zoidberg je znám svou chutí k jídlu a tak z chuti a kvůli tomu, že chtěl zachovat svobodu snědl Americkou vlajku. To se ovšem nikomu nelíbí a tak po něm všichni jdou. Zoidberg uteče na velvyslanectví jeho domovské planety ? Decapod 10, kde se jim vůbec nelíbí co lidé dělají a věří, že je Zoidberg v právu. Na protest Zemi vyhlásí válku.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 30.5.2009 22:20  •  Přečteno: 3025x  •  Komentářů: 0

Futurama 05x03 Juniorské mistrovství zla CZ dabing

Dwighta Conrada (syn Hermese) a Cuberta Farnswortha (klon Huberta Farnswortha) vyloučí na měsíc za přestupek ze školy. Nemají co dělat a tak si založí svou vlastní zásilkovou společnost. Hlavně rozvážejí noviny po planetách ve vesmíru. Zanedlouho se ale stanou vážným konkurentem pro firmu Planet Express a poté ji úplně zniči a odkoupí s celou posádkou a své otce vyhodí

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 29.5.2009 21:20  •  Přečteno: 3041x  •  Komentářů: 0

Futurama 05x02 Čtyři z rakety a pes CZ titulky

Když se Bender s Fryem dozví, že byla otevřena historická pizzerie, přesně ta, ve které Fry ve 20. Století pracoval, tak si ji jdou prohlédnou. Při prohlídce Fry uvidí několik věcí, které dřív používal, ale mezi nimi je ale i jeho byvalý pes Seymour (v české verzi Tomík), ale problém je v tom, že je už mrtvý a to v kamenné podobě. Fry ho chce oživit pomocí klonování z jeho kmenových buněk. Bender ale vidí v jeho psovi bytost, která by mohla ohrozit jeho přátelství s Fryem, tak si pořídí své roboštěně, ale když vidí, že to Frye nezajímá tak zajde k tomu nejhoršímu.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 29.5.2009 18:55  •  Přečteno: 2716x  •  Komentářů: 1

Futurama 05x01 Nikdo to rád horké CZ dabing

Na Zemi už není možno vyrovnávat teplotu, který se zvyšuje kvůli globálnímu oteplovaní a to proto, že už nemají zdroj ledu, který házeli do oceánu. Proto je svolána konference vědců, aby zjistili, jak tento problém vyřešit. Profesor Farnsworth se přiznává, že když pracoval pro MomCorp, tak musel vynalézt roboty, kteří vydávají velké množství splodin. Bylo rozhodnuto, že se všichni roboti musí zničit, tak že je všechny pozvou na párty na ostrovy Galapágy a tam to provedou. To se profesorovi, ale nelíbí a tak musí přijít na způsob, jak je zachránit.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 27.5.2009 20:19  •  Přečteno: 3403x  •  Komentářů: 2

Futurama 04x11 Železný kuchař CZ dabing

Bender moc rád vaří, ale jeho výtvory jsou nepoživatelné. On to neví, až do doby, kdy uslyší jak si to šuškají ostatní. Chce se zdokonalit, tak se snaží najít bývalého mistra ve vaření, kterého vyhodili z televize, protože chtěli novou tvář. Ten Bendera učí vařit, ale kydž ochutnává to, co Bender uvařil, tak zemře, ale těsně před tím, tak mu dává lahvičku, ve které je nějaká tajná přísada. Bender poté vyzve současného televizního mistra Elzara na souboj kuchařů.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 26.5.2009 20:13  •  Přečteno: 2653x  •  Komentářů: 0

Futurama 04x10 Liga výjimečných břídilů CZ dabing

Jeden muž z blernsballového týmu uvidí Leelu jak hraje a nabídne ji, aby tento sport hrála profesionálně. Ta to s radostí příjme, ale moc se jí to nedaří, vždy, když nadhazuje, tak kvůli svému jednomu oku, protože nemá prostorové vidění, tak vždycky toho, co je na pálce míčkem doslova skolí, že už nemůže hrát. Leela si myslí, že je vzor pro to, že i žena může hrát výhradně mužský sport, ale opak je pravdou. Dozví se to, když jí to řekne jedna konkurenční hráčka a Leela se snaží zlepšit.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 24.5.2009 22:06  •  Přečteno: 2919x  •  Komentářů: 0

Futurama 04x09 Burza bezcenných papírů CZ dabing

Při akcionářské schůzce se Fry setká s obchodníkem z osmdesátých let dvacátého století, kterého navrhne jako předsedu společnosti Planet Express. Zajímavě se jím stane, ale jeho prioritou je jen dobře prodat firmu. Všichni ho nesnášejí, ale Fry, který je místopředseda proti tomu nic nedělá, až když nadejde chvíle, když chce Planet Express prodat MomCorpu, tak je proti. Při rozhodování má ale většinu akcií a tudíž i největší slovo. Návrh o prodeji se bohužel odsouhlasí.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 24.5.2009 11:21  •  Přečteno: 2924x  •  Komentářů: 0

Futurama 04x08 Božský Bender CZ dabing

Vesmírnou loď Planet Express přepadnou piráti, Fryovi a Leele se podaří uniknout, ale Bender vypadne a začne kroužit ve vesmíru do nekonečna. Na svém těle si ale všimne, že tam má nějaké malé lidi s domky a vším co k tomu patří. Ti ho považují za boha, ale práce boha je těžká, tak nakonec všichni zahynou. Fry a Leela se ho stále pokoušejí najít, ale nedaří se jim to. Bedner mezi tím potká nějaké plyny, které jsou pravděpodobně bůh, ale on sám neví. Povídá si s ním úplně o všem. Mezitím Fry a Leela hledání vzdají.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 22.5.2009 21:24  •  Přečteno: 2988x  •  Komentářů: 0

Futurama 04x07 Pracant egyptský CZ dabing

Bender má velké deprese, protože si myslí, že po smrti na něj každý zapomene. Když s ostatními letí doručit zásilku na planetu Osiris IV, tak je tam zajmou a udělají z nich otroky. Po smrti faraona Bender zfalšuje desku, ze které se pozná, kdo bude další faraon. Kupodivu to byl Bender a ten toho rázně využil. Nechal si postavit památník s hrobkou, aby si na něj pamatovali, ale když byl hotový, tak řekl, že to udělali až moc přesně jak řekl a chtělů ho nechat zbourat. Ti ho ale svázali a hodili do hrobky i s Fryem a Leelou.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 21.5.2009 22:38  •  Přečteno: 3584x  •  Komentářů: 5

Futurama 04x06 Pod kopyty bugolů CZ dabing

Amy spolu se svým přítelem Kifem a posádkou Planet Express jedou navštívit Amyny rodiče, kteří bydlí na Marsu při příležitosti Dnu Marsu. Vlastní půlku Marsu, kterou vyměnili z domorodými Maržan za kamínek a chovají tam buggaly. Při oslavách se ale spustí písečná bouře, která všechny buggaly odnese do neznáma. Kif chce dokázat, že umí být mužný a tak se vydá je najít. Pošlou sním ale i lidi z Planet Express a později i dokonce Zappa Brannigana. Domorodí Maržané ale unesou Amy a za výkupné chtějí zpátky polovinu své půdy.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 21.5.2009 16:50  •  Přečteno: 2533x  •  Komentářů: 0

Futurama 04x05 O původu Leely CZ titulky

Bender místo toho aby zavezl zásilku toxického odpadu na místo, kde se zpracovává, tak ho vylél do kanálu před budovou Plante Express. Postupně jich tam lél víc a víc, jenže v kanálech žijí mutanti, kterým se nelíbí, jak ten toxický odpad svítí, protože se v něm vidí jak jsou ohavní. Naštve je to tak, že vyjdou na povrch a zajmou Bendera, Leelu a Frye. Když vymyslí, jak se zachránit, tak Leela tam zůstane kvůli dvoum podivným mutantům, kteři jsou zahalení a utíkají před ní.

V případě nefunkčnosti dílu na Videotube.sk pište do komentáře!!

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 19.5.2009 21:48  •  Přečteno: 2469x  •  Komentářů: 6

Futurama 04x04 Valentýnská odysea CZ dabing

Bender nesnáší vesmírnou loď Planet Express. Pořád se navzájem urážejí a vadí si. Obrátilo se to, když jí ale profesor Farnsworth nastavil software na ženský hlas a v té chvíli se do ní Bender zamoloval. Bender ale s nikým nevydrží a tak ji začne podvádět. Loď Planet Express to ale zanedlouho zjistí a všichni mají problém, protože loď je v depresi a chce je nechat vybourat.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 18.5.2009 22:01  •  Přečteno: 2661x  •  Komentářů: 0

Futurama 04x03 Krajně mezní příběhy II CZ dabing

Profesor Farnsworth zase jednou zkouší profesorův vynález jménem zvěditor. Jako první byl Bender, ten si chtěl představit, jaké by to bylo, kdyby byl člověkem. A kdyby byl, tak by se dopracoval k obrovské obezitě. Fry zase chtěl vědět jaké by to bylo, kdyby žil ve videohře. Bojoval by za Zemi proti mimozemšťanům. A nakonec Leela chtěla vědět, jaké by to bylo, kdyby našla svůj opravdový domov. Přístroj ukázal zemi jménem Ozz, kde zabila čarodějnici Západu a chtěla by každému poroučet.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 17.5.2009 22:43  •  Přečteno: 3192x  •  Komentářů: 2

Futurama 04x02 Dva Santové tankují super CZ dabing

Posádka Planet Express má za úkol dovézt balík dopisů od dětí na planetu Neptun, kde bydlí zlý santa. Oni mají ale jiný plán a to, že ho sesadí, protože je zlý. To se jim opravdu povede a na jeho místo nastupuje Bender. Když chtěl ale rozvážet všechny dárky, tak lidé si mysleli, že on je ten zlý a stříleli po něm a snažili se ho zničit. Nakonec se jim ho podařilo chytit, Bender dostal trest smrti magnetem. Při popravě se objevilo několik santů prohlašujících, že jsou praví, například Fry, Hermes nebo Amy. Taky se tam objevil falešný Ježíš v podobě Zoidberga. Ale nic nepomohlo a smrt magnetem byla spuštěna.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 17.5.2009 13:10  •  Přečteno: 2615x  •  Komentářů: 0

Futurama 04x01 Rozval Roswell CZ dabing

Když se srazí vesírná loď Planet Express se Supernovou, tak se stane chyba v časoprostoru a celá posádka se vrátí do roku 1947, kousek od americké základny u městečka jménem Roswell. Fry si vzpomíná, že zrovna tam sloužil jeho dědeček Ignac a chce ho přinutit, aby z armády odešel, protože kdyby se mu něco stalo, tak by se Fry vůbec nemusel narodit, ale profesor Farnswprth mu to vše zakazuje. Lidé v základně objeví Benderovo tělo a Zoidberga a začnou je zkoumat. Mezitím Fry způsobí smrt svého dědečka.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 16.5.2009 9:39  •  Přečteno: 3510x  •  Komentářů: 3

Futurama 03x15 Nebezpečné robo-známosti CZ dabing

Fry si splňuje své sny z dětství a mezi nimi je také to, že chce mít rande s nějakou celebritou. Zabrouzdají proto na internetu až najdou společnost Nappster.com, kde si Fry vybere herečku Lucy Liu. Profesor mu ji stáhne a ze stáhnutých dat vytvoří robota. Fry s ní začne chodit, ale člověk by se neměl dávat dohromady s robotem, protože lidé umírají, ale roboti ne, takže by časem ovládli Zemi. To ostatním vadí a snaží se to Fryovi vymluvit, ale ten je se svou fembotkou šťastný. Vloupají se dokonce i do Nappster.com, kde uvidí místnost, kde jsou uzavřeny hlavy mnoha slavných lidí. Vezmou hlavu Lucy Liu, aby to Fryovi vymluvila. Nappster proti nim ale pošle armádu fembotek Lucy Liu

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 14.5.2009 22:40  •  Přečteno: 3241x  •  Komentářů: 2

Futurama 03x14 Tak skáče čas CZ dabing

Země má před sebou veledůležitý zápas v basketballu. Vyzval je totiž tým Harlm Globetretters na zápas o důstojnost. Ptofesor Farnsworth chce proti nim poslat tým radioaktivních mutantu, kteří jsou ještě děti, proto pošle Leele, Frye a Bendera nasbírat chronotony, což jsou časové částice, jejich sběr je ale nebezpečný. Když jsou ale chronotony nestabilní, tak čas ubíhá mnohem rychleji než by měl. Mimochodem, Země zápas prohraje. Čas ubíhá tak rychle, že Fry s Leelou se dokonce ocitnou při vlastní svatbě a hned na to při rozchodu. Fry se snaží za každou cenu zjistit kvůli čemu se do něj Leela zamilovala a mezitím také probíhá výzkum, proč čas ubíhá tak rychle.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 14.5.2009 16:23  •  Přečteno: 3272x  •  Komentářů: 4

Futurama 03x13 Zpívání všechny chmury nahání CZ dabing

Když Bender otvírá konzervu na velkém magnetickém otvírači, tak otvírač ho chytí a zničí mu hydrauliku a už se nikdy nebude moci hýbat. V nemocnici vedle něj leží folkový zpěvák jménem Beck, kerý mu dá malé ruce, které se dají připevnit na hlavu a také mu nabídne účast na jeho turné jako hudební doprovod, kvůli zvuku, který vydává o své rozbité tělo. Bender toho využije jako charitativní akci na pomoc porouchaným robotům. Bender se pomalu stává idolem všech robotů, ale nic netrvá věčně. Bender se náhle uzdravuje a nezbývá mu nic jiného, než předstírat, že je porouchaný.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.5.2009 22:44  •  Přečteno: 2881x  •  Komentářů: 1

Futurama 03x12 Roboti musejí být šílení CZ dabing

Bender při čekání s Fryem v bance potká svého starého přítele Roberta. Ten ale banku vykrade a hodí to na Frye a Bendera. Ti jdou před soud a jsou odsouzeni k pobytu v osychyatrické léčebně. Frye dají ale do roboléčebny, protože v lidské už není místo. Zacházejí tam s ním jako s robotem, má spolubydlícího, který vždycky vybouchne a musí tam jíst olej. Další problém nastane když mu přidělí nového spolubydlícího, je to Roberto, je tam proto, že podruhé vykradl tu samou banku. Začne si na něm trénovat bodání? Na druhý den si pro Frye přijdou, protože už je vyléčen, ale další problém je v tom, že i Fry myslí, že je robot. Mezitím Roberto s Benderem utečou a zase vykradou tu samou banku.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.5.2009 15:06  •  Přečteno: 2984x  •  Komentářů: 0

Futurama 03x11 Pravidla sirotčince CZ dabing

Leela dostane pozvánku ze sirotčince, ve kterém vyrůstala, ale nechce tam jít, protože se jí v dětství všichni smáli. Fry s Benderem ji nakonec přemluví, že jí všichni budou závidět a že půjdou s ní. Všichni kromě Leely a Adlaie Atkise, do kterého byla Leela v dětství zamilovaná jsou staří, nemocní a nezaměstnaní žebráci. Atkis je teď plastický chirurg. Dají se spolu dohromady a on jí nabídne, že jí udělá druhé oko a bude vypadat jako normální člověk. Leela to přijme, ale Fryovi se to nelíbí protože se mu líbí taková jaká je. Bender si mezitím za účelem výdělku adoptuje 12 dětí, které mu ale nic nevydělají a tak je chce dát do péče někomu jinému. Leela si chce s Atkisem adoptovat dítě.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 10.5.2009 21:04  •  Přečteno: 2846x  •  Komentářů: 0

Futurama 03x10 Víc neštěstí, než rozumu CZ dabing

Fryovi se nic nedaří a je nešťastný. Proto se rozhodne najít svůj starý sedmilístek z 20. Století, který mu vždy nosil štěstí. Na místo, kde si ho schoval nebyl a tak začal podezírat svého bratra Yancyho, který mu v dětství ukradnul všechny jeho nápady nebo věci. Když jdou z jeho bývalého domu troskami starého New Yorku, tak narazí na sochu, která vypadá přesně jako jeho bratr a navíc na soše je vytesáno jméno Philip J. Fry, tedy Fryovo jméno a ještě na svém obleku má sedmilístek. Profesor Farnsworth najde na intenetu o něm video, které ho popisuje jako astronauta, lidumila, podnikatele a také, že jako první vystoupil na Mars. Potom ještě že narazil na ropu v domě, který vyhrál v loterii. Taky měl svou rockovou kapelu. Vydali se tedy na hřbitov pro Fryův sedmilístek.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 9.5.2009 22:38  •  Přečteno: 4478x  •  Komentářů: 1

Futurama 03x09 Bender mezi tučňáky CZ dabing

Posádka Planet Express má pevézt olej z temné hmoty vesmírem přes chráněnou rezervaci tučňáků, Leela s tím nesouhlasí a tak profesor Farnsworth jmenuje jako kapitána Bendera. Leela se mezitím dá ke skupině, která tučňáky chrání. Tomu to šéfování stoupne tak do hlavy, že Fry už nechce být jeho přítel. Ten kvůli tomu přestane pít, což má hrozné následky. Bender s kosmickou lodí samozřejmě v chráněné rezervaci havaruje a způsobí ekologickou katastrofu. Soud rozhodl, že za trest je musí jet čistit, ale ten to odmítá a převleče se, nastaví si software na jejich jazyk a stane se tučňákem. Chová se tak, dokud ho Leela nestřelí

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 9.5.2009 9:01  •  Přečteno: 2879x  •  Komentářů: 0

Futurama 03x08 Humrův humor CZ dabing

Zoidberg se snaží být komikem, ale jeho vtípky nemají vůbec žádný úspěch. Proto se rozhodne požádat o radu svého strýce Harolda Zoida, který kdysi býval hvězdou v tomto oboru. Ten mu nabídne, že s ním může natočit film, ale musí mu na něj dát milion dolarů. Ty samozřejmě nemá, ale přijme to. O pomoc požádá Bendera, který zajde za robohercem Calculonem, jestli si v něm nechce zahrát, že musí ale dát milion dolarů. Ukecal ho tak, že mu řekl, že má zaručenou slávu a určitě získá Oscara. Ten souhlasil, ale řekl, že když ho nedostane, tak je zabije. Film byl úplný propadák a nadešlo na udělování oskarů.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 7.5.2009 18:46  •  Přečteno: 2995x  •  Komentářů: 1

Futurma 03x07 Tahle Země není pro blbý CZ daing

Zemi chtějí napadnout mozky, které všechny lidi úplně otupí, ale Nibbler to pozná a spolu s Leelou odletí na jeho domovskou planetu, kde chtějí po Leele, aby Fryovi odevzdala vzkaz, který jí dají. Fry je totiž odolný proti vlnám Delta, které všechny zblbnou. Na Zemi Leelu ale dostanou a je taky úplně hloupá a vzkaz, který mu měla přinést je zničen. Snaží se mu všeljak i přes svou blbost říct co má dělat až se jí to povede. Fry se snaží najít hlavní obrovský mozek a povede se mu to, zjistí, že je v knihově.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 7.5.2009 13:58  •  Přečteno: 2902x  •  Komentářů: 0

Futurama 03x06 Láska Benderovská CZ dabing

Bender je původem ohýbač a tato činnost mu chybí a tak se vyřádí na vecech v Planet Express, dokonce i na profesoru Farnsworthovi. Profesor ho proto pošle do firmy, kde pracují ohýbači, aby se vyřádil tam. Potká tam své dvojče Flexa a taky Agelynu, která Bendera nesmírně okouzlí a snaží se ji dostat. Dozví se ale, že je to ex-manželka Flexa a dozví se taky, že jsou pořád přátele a to mu vadí. Tak si s ní domluví schůzku a dělá, že je Flexo aby zjistil koho doopravdy miluje.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 5.5.2009 21:33  •  Přečteno: 2834x  •  Komentářů: 2

Futurama 03x05 Amazonky to chtějí taky CZ dabing

Zapp Brannigan a Kif si domluví dvojité rande s Leelou a Amy. Když se Zapp ale pokouší zpívat, tak všichni utečou a tak je řízení celé restaurace na nich. Spadnou ale na planetu Amazoňanek. Když se je pokoušejí Fry a Bender zachránit, tak tam také s kosmickou lodí spadnou. Zanedlouho zjistí, že tam žijí obrovské ženy, pod vedením obřího počítače. Ty později zajmou Zappa, Kifa, a Frye a je odsoudí ke smrti Snuh-Snuh (sexem)

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 4.5.2009 21:21  •  Přečteno: 3146x  •  Komentářů: 2

Futurama 03x04 Vyhnání z Frye CZ dabing

Když posádka Planet Express zastaví u benzínové pumpy ve vesíru, tak Fry si na záchodě v automatu koupí sendvič. Problém je v tom, že v tom sendviči byli inteligentní červí, kteří se dostali do Fryova těla a proto je Fry chytřejší, silnější a je prostě lepším člověkem. Červi by ho ale časem zničili a tak ostatní bez upozornění Frye zmenší kosmickou loď spolu s jejich těly a vydají se do jeho těla kromě Leely, který ho má zabavit, aby neudělal nějakou blbost, ale ta v něm nachází stále víc zalíbení. Když mu Leela řekne, že miluje to, co se z něj stalo, tak pochopí, žeje to těmi červy a tak se sám vydá je zničit.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 3.5.2009 16:46  •  Přečteno: 3552x  •  Komentářů: 3

Futurama 03x03 Jak ztratit holku za 1000 let CZ dabing

Jednoho dne Leela zapomene v kosmické lodi klíče, Bender a Fry toho využijí a chtějí se proletět. Zapoměli ale odvázat lano, tak ve vzduchu zamávali s celou budovou. Profesor dal všem třem padáka a tak se rozhodli, že budou dělat svou starou práci. Leela ale splete svůj a Fryův pracovní čip a proto si musí své práce vyměnit. Fry teď určuje rozmraženým lidem práci a Leela roznáší pizzu. Při rozmražování jednoho člověka Fry zjistí, že je to jeho bývalá holka Michelle, ta mu řekne, že se po jeho zmizení nechala sama zmrazit. Té se ale v 31. Století nelíbí, tak se dají na dalších 1000 let zmrazit.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 3.5.2009 13:33  •  Přečteno: 2792x  •  Komentářů: 1

Futurama 03x02 Zachraňte vojína Bendera CZ dabing - Funkční na Myubo.com

Bender a Fry se přihlásí do armády, aby měli všechny výhody, ale krátce po vstoupení začne válka a oni jsou povoláni na planetu Sferon VI. Leela chtěla taky bojovat za svou zemi, ale ženy nechtěli a tak se musela přestrojit za muže pod jménem Lee Lemon. Docela jí to prochází, ale Zappa Brannigana nějak přitahuje. Nikdo nevěděl proti komu budou bojovat, ale po výstupu na tu planetu zjistili, že jsou to velké míče, proti kterým neměli šanci. Kapitán Brannigan proto vymslel, že do Bendera namontují bombu, která spustí po vyslovení jeho nejpoužívanějšího slova, kterým je zadek. Bender o tom nevěděl, řekli mu, že jde vyjednávat mír. Fry se o tom dozvěděl a šel mu na pomoc.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 2.5.2009 15:17  •  Přečteno: 3739x  •  Komentářů: 11

Futurama 03x01 Kvílení autodlaků CZ dabing

Benderův strýc Vladimír - Arcivévoda z Thermstadtu, který žil na hradě umře a Benderovi odkáže svůj hrad, ale jen pod podmínkou, že tam stráví jednu noc. Ten to udělá, ale dostane se na něj kletba. Ta spočívá v tom, že o půlnoci se promění v auto a zabíjí lidi, kteří se mu dostanou pod ruku, převážně své přátele. Chtějí Bendera té kletby zbavit, tak začnou pátrat po původním prokletém. Šli za různými lidmi, až skončili u televizního roboherce Calculona. Ten jim řekl, že on byl proklat původním autodlakem.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 2.5.2009 13:32  •  Přečteno: 3475x  •  Komentářů: 4

Futurama 2. série 17. - 20. díl CZ dabing

Nové 4 díly Futuramy

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 30.4.2009 17:43  •  Přečteno: 3310x  •  Komentářů: 5

Futurama 02x16 Bájné město Atlanta CZ dabing

Hermes omylem zažádal rybářský lístek a tak jsou rybařit na moře. Bender a Fry se sází, kdo chytne větší rybu a Bender chytne gigantickou rybu, který je táhne s celou lodí pod vodou až se utrhne a loď se zničí a oni musí pod vodou přežít. To je příležitost použít profesorův nový vynález ? čípek, který když použijete, tak můžete pod vodou vydržet obrovský tlak. Všichni se tam pomalu zabydlují až Fry potká v moři mořskou pannu. Nikdo mu to nevěří až do doby, kdy se Fry stratí. Najdou ho v městě, kde žije takových lidí několik. Vysvětlují, že to město je Atlanta, kterou schválně potopili pod vodu a růst jejich ploutví způsobilo znečištění vody. Loď se už podařilo opravit, ale Fry tam chce zůstat se svou Umbriel.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 25.4.2009 23:38  •  Přečteno: 3147x  •  Komentářů: 1

Futurama 02x15 Můj vlastní klon CZ dabing

Profesor Farnsworth oslavuje své 150. Narozeniny a uvědomí si, že by už měl jmenovat svého nástupce, protože každý člověk, který přesáhne 160ti let, tak ho roboti odvezou na tajnou planetu, kde bude jejich poslední energie zužitkována. Nikdo z firmy se mu nezamlouvá, tak pracuje na svém novém vynálezu ? klonovač, který se podaří a profesor vytoří svého klona Cuberta. Je mu teprve 12 let, ale moc se nevyvedl, protože nechce jít po profesorových stopách. Profesor Farnsworth lhal o svém věku, protože mu je už 160 let a ne 150 a tak už musí odejít. A tak profesor natočí poslední video a zavolá roboty, kteří ho odvezou. To se ostatním nelíbí a jedou ho hledat.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 24.4.2009 21:57  •  Přečteno: 2714x  •  Komentářů: 0

Futurama 02x14 Ve spárech byrokracie CZ dabing

Hermese čeká inspekce z centrálního úředního ústavu, která také rozhodne o jeho povýšení. Ten se na ni řádně připravil a už jen čeká. Ale Leelini býlalí kolegové, kteří učí Bendera hrát poker celou jeho místnost zdemolují a všechno rozhází. Ve chvíli, kdy to Hermes zjistil přišla inspektorka Morgan Prector a zhrozila se. Ještě jak viděla Hermesův pokus o sebevraždu, tak ho degradovala, poslala na dovolenou na místo, které vybral Zoidberg ? pracovní tábor a přebrala jeho funkci. Protože už je ze všeho pořádku tak znechucená, tak když vidí Frye jaké je prase, tak se spolu dají dohromady a vyspí se spolu. Bender jich při tom načapá a Morgan mu vezme čip hlavy a pošle ho do úřednického centra v obálce, kterých je tam tisíc. Hermes se vrací a jeho úkolem je najít ten čip a Bendera tím zachránit.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 23.4.2009 21:20  •  Přečteno: 2754x  •  Komentářů: 1

Futurama 02x13 O původu kyklopů CZ dabing

Leela na internetu při hraní online hry potká jednoho kyklopa a pochopí, že na světě asi není sama. Než ho ale Leela pozná, tak ho Fry zastřelí (jen virtuálně) a je na něj hrozně naštvaná. Když potom ale letí vesmírem kvůli zásilce, tak dostane e-mail, že má za ním přiletět na jeho planetu. Tak tedy letí. Představí se jí jako Alkazar. Říká jí, že jejich rasa byla napadena a zůstali jenom oni. Za nějaký čas ji požádá o ruku a Leela chce udržet jejich rasu naživu, tak žádost přijme. Alkazar se k ní ale chová hrozně a Leele se to vůbec nelíbí, ale co má dělat? Frye dokonce zavřou, tomu se to už vůbec nelíbí a snaží se

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 22.4.2009 20:47  •  Přečteno: 2443x  •  Komentářů: 0

Futurama 1. (9 dílů) - 2. série (12 dílů) přes Uloz.cz

Futurama ke shlédnutí přes www.uloz.cz. Je tu celkem 21 dílů :-). ENJOY!

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 22.4.2009 15:57  •  Přečteno: 2469x  •  Komentářů: 2

Futurama 02x12 Zuřící Bender CZ dabing

Při jedné ze svých rvaček je Bender objeven jedním agentem jako dobrý bojovník do série zápasů, kterých se účastní pouze roboti a velmi rychle se stane superhvězdou. To ale začíná být problém.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 22.4.2009 13:29  •  Přečteno: 2521x  •  Komentářů: 0

Futurama: 02x07 Do voleb hlava nehlava CZ dabing

Blíží se volby prezidenta Země a lidé si vybírají ze dvou kandidátu, jimiž jsou John Jackson a jeho klon Jack Johnson. Bendera to ale nezajímá, ale zaujme ho teprve reportáž o tom, že v útrobách Země zmizí 200 robotů a celosvětové zásoby titanu. Bender je z titanu a tak ho napadne své tělo prodat, čímž trhne pořádný balík. Jeho tělo se ale dostane do nesprávných rukou a to do spárů hlavy bývalého prezidenta Richarda Nixona, který chce znovu kandidovat a robotím tělem by si získal mnoho robotích voličů. Bender chce ale své tělo zpět, ale ten mu ho nechce dát.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 21.4.2009 14:50  •  Přečteno: 2316x  •  Komentářů: 3

Futurama: 02x09 Zamilovaný korýš CZ dabing

Dr. Zoidberg se poslední dobou chová šíleně. Brzy se zjistí, že je plný mlíčí a nastává doba, kdy se všichni krabi páří. Vydají se tedy na Zoidyho domovskou planetu Decapod X, aby si našel vhodnou partnerku. Celý den se na pláži jako všichni ostatní krabi předvádějí a všichni už mají také svou partnerku, jen Zoidberg ne. Už to vzdává, ale najednou potkává svou starou známou ze střední školy Ednu a chce se s ní dát dohromady, ale ta odmítá. Snaží se získat její přízeň a nakonec mu v tom pomůže Fry - rádoby odborník na vztahy. Zoidberg si pomalu získává její přízeň až do té doby než se Edna dozví, že ty jeho lichotky pochází z Fryovy hlavy a snaží se ho svést. Zoidberg je přistihne a vyzve Frye na koplach ? souboj na život a na smrt.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 21.4.2009 14:36  •  Přečteno: 2209x  •  Komentářů: 0

Futurama: 02x08 První společné V.V.ce CZ dabing

Jsou Vánoce a Fry je osamělý, protože všichni jeho blízcí jsou už dávno mrtví. Leela je také osamělá, protože vyrůstala v sirotčinci a nikdy nepoznala své rodiče. Fryovi je jí líto a tak se rozhodne jí koupit dárek. Dozvídá se ale, že do 16ti hodin musí být zpět, protože robotický santa, který měl nadělovat dárky teď má všechny za zlé a všechny zabíjí. Fry ale neví, co jí koupit, nakonec jí koupí papouška, který mu ale uletí a snaží se ho chytit. Do 16ti hodin to ale nestihne. Když se o tom doví Leela, tak mu jde na pomoc. Robotický santa je ale potká a chce je zabít.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 21.4.2009 14:29  •  Přečteno: 2014x  •  Komentářů: 1

Futurama: 02x11 To menší zlo CZ dabing

Fry přejede roboto jménem Flexo, který je úplně stejný jako Bender jen má bradku. Vyléčí se a profesor Farnsworth ho najme do dvé firmy. Celá posádka má doručit na planetu Pova IX, kde se koná soutěž Miss Universe aton gigantia, který má obrovskou cenu. Leela pověří hlídáním atomu Bendera a Flexa, Fry ale Flexovi nevěří a tak se ho snaží hlídat. Atom ale do rána zmizne a Fry podezírá Flexa, protože se někam ztratil.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 21.4.2009 13:37  •  Přečteno: 2443x  •  Komentářů: 1

Futurama: 02x10 Mám tě po krk CZ dabing

Amy si pořídí své nové auto a spolu s Fryem ho jedou vyzkoušet na planetu Merkur, ale dojde jim palivo. Po příjezdu odtahové služby se spolu dají dohromady a vyspí se spolu. Všichni ve firmě jsou z toho šokováni, ale Benderovi to dá novou myšlenku a to se stát dohazovačem. Frye ten vztah brzy omrzí a když ho Amy zve na další projížďku autem, tak Fry pozve taky Zoidberga, což byl ale špatný nápad, protože to je on, kdo ulomí volant a to je taky on, kdo aby Fryovi zachránil život, tak jeho hlavu přišije na Amyno rameno.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 20.4.2009 16:04  •  Přečteno: 2590x  •  Komentářů: 1

Futurama 1. série (9 dílů) + 2. série (9 dílů) přes myubo.com

Nejnovější díly ke shlédnutí na stránce myubo.com

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 19.4.2009 12:56  •  Přečteno: 3344x  •  Komentářů: 1

Futurama 02x06 Brannigan vrací úder

Posádka Planet Express má doručit obrovské nůžky do sídla DOOPu (obdoba dnešního OSN), ale kapitán Zapp Brannigan, člen DOOPu je zatkne za jejich ?neutrálnost?. Poté co je Zapp Brannigan přivolán na přestřižení pásky, tak jelikož ty nůžky nemá, tak tam vystřelí dělem, čímž celou budovu zničí. Postaví ho před soud, on stratí členství a Kifa zbaví důstojnosti. Ti jsou tak zničení, že přijsou do Planet Express. Leela ho tam samozřejmě nechce, prostestuje, ale profesor ho tam chce. Zapp s němi tedy létává rozvážet zásilky, získá si Benderovu a Fryvu přízeň a navede je, aby se vzbouřili proti Leele. Takže Zapp je teď nový kapitán. Ten chce ale s lodí spáchat atentát na neutrální planetu, čímž všechny zabije.

Autor: Razorrr  •  Vydáno: 16.4.2009 18:41  •  Přečteno: 2647x  •  Komentářů: 3

Futurama 02x04 fry a továrna na slurm - Opraveno!!

Firma Slurm vyhlásí soutěž o několik cen a první z nich je exkurze v jejich továrně a že si zapaří s maskotem firmy ? Bédou Čermákem. Fry díky rentgenu profesora Farnswortha, který prosvítí i kov vyhraje hned tu první, protože si jím prosvicuje všechny plechovky v obchodech. Na exkurzi jde celá firma Planet Express. Prohlídka probíhá normálně, říkají jim o všech přísadách až na jednu tajnou. Všichni se jim najednou ztratí, snaží se najít východ a při tom narazí na onu tajnou přísadu, vlastně jedinou přísadu Slurma.

Autor: Razorrr  •  Vydáno: 16.4.2009 17:28  •  Přečteno: 2753x  •  Komentářů: 2

Futurama 02x05 Citové pouto CZ dabing

Bender nesnáší Leeliného domácího mazlíčka Nibblera a dojde to až k tomu, že ho spláchne do záchodu. Leela je pak hrozně smutná a profesor Farnsworth se rozhodne Benderovi nainstalovat čip, který nastaví na frekvenci Leeliných citů, aby cítil to co Leela. Tomu je teď taky hrozně, nevydrží to a jde Nibblera hledat do kanalizace, kde žijí mutanti. Tak se tam vydá i s ostatními, mutanti mu řeknou, že tam někde žije netvor, který všechno požírá a ničí. Ti si myslí, že je to Nibbler, protože ten na jedno sousto dokáže sníst slona, ale brzy se ukáže, že to jenom on nebyl.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 15.4.2009 14:13  •  Přečteno: 2408x  •  Komentářů: 0

Futurama 02x03 Den závislosti CZ dabing

Obyvatelé Omicron Persei VIII hrozí, že zničí Zemi, jestli neuvidí poslední epizodu seriálu Aly McNeal (parodie na Aly McBeal), protože při jejím sledování se přerušil signál. Tento seriál se vysílal už před 1000 lety, ale jejich planeta je vzdálena od Země 1000 světelných let, takže právě proto se ten seriál k nim dostal až teď. Důvodem výpadku je to, že když se ta epizoda na Zemi vysílala, tak Fry zrovna dělal zásilku pizzy do televizního studia a nechtěne na ovládací panel vylil pivo. Lrrr na Zemi prohlašuje, že chce McNeal, tak se ale prezident Země, tak jim ho dají, ale Lrrr řekne, že toho nechtějí. Fry si na ten serál vzpomene a nezbývá nic jiného než natočit pokračování.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 13.4.2009 20:22  •  Přečteno: 2553x  •  Komentářů: 1

Futurama 02x02 Marťanská univerzita CZ dabing

Posádka Planet Express má doručit zásilku na pracoviště profesora Farnswortha a to na Marsovskou univerzitu. Bender navštíví svou bývalou robokolej, kde po něm chtějí, aby jim ukázal jak vypadá pravý studentský život. Ten to s radostí přijme a hned vyvolají na škole velký rozruch. Fry se dozví, že o univerzitách z 20. Století se povídá, že to byly jen jakési ?drahé jesle? a přihlásí se tam. Později se jeho spolubydlícím stane opičák s kloboučkem profesora Farnswortha, který ho dělá vysoce inteligentním. Za chvíli se začnou nesnášet. Ten kloboučk s opičákem pro profesora Farnswortha moc znamená a proto si na něj dává pozor. Ten ale bohužel uteče.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 13.4.2009 15:21  •  Přečteno: 3116x  •  Komentářů: 1

Futurama 02x01 Zkáza Titaniku CZ dabing

Profesor Farnsworth jede s celou svou firmou Planet Express na slavnostní plavbu největší a nejluxusnější kosmickou lodí Titanic. Kapitán Zapp Brannigan ji pokřtí hlavou Leonarda DiCapria a můžou vyplout. Zapp neustále jede po Leele a ta si proto vymyslí vztah s Fryem. Amy na té lodi také potká své rodiče, kteří jí neustále nutí do vztahu s nevhodnými partnery a ta si proto také vymyslí vztah s Fryem a nastává problém. Lásce se nevyhne ani Bender, ten tam potká krásnou fembotku ? baronku De La Rocha. Kapitán Zapp Brannigan chce plavbu trochu oživit a tak změní kurz lodi přímo do černé díry napříč tomu, že mu to Kif vymlouvá.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.4.2009 20:07  •  Přečteno: 2989x  •  Komentářů: 3

Futurama 01x09 Peklo jsou ti druzí roboti CZ dabing

Bender začne ujíždět na elektřině, kterou roboti fetují. Stává se závislý, čímž skoro celou posádku Planet Express zabije, jen aby si užil. Všichni mu to vyčítají, Bender to nemůže unést a tak se dá k robocírkvi. Bender ja ale tak dobrý, poctivý, spravedlivý a dodržuje svou přísahu, že už to není on a nedá se to s ním vydržet. Tak se Fry s Leelou shodnou, že chtějí starého špatného Bendera a tak se ho pokusí donutit ho přísahu porušit. Svedou ho, ať zajde do striptýzového klubu. Poté se Bender ale propadne do robopekla a Fry s Leelou ho musí zachránit.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.4.2009 20:03  •  Přečteno: 3837x  •  Komentářů: 3

Futurama 01x08 Drtivý odpad CZ dabing

Profesor Farnsworth na vědeckém sympóziu vynalezne věc zvanou smelloscop neboli čichoskop, který slouží na zjišťování pachů ve vesmíru. Když si ho Fry zkouší, tak ve vesmíru ale nalezne těleso s neuvěřitelně velkým pachem a snaží se zjistit co to je. Zjistí, že je to obrovská koule, která se řítí na Nový New York a že mají přibližně 72 hodin. Později zjistí, že je to vystřelená koule odpadů z 20. století. Jdou za starostou, který je pověří, aby zachránili celé město. Profesor chtěl první kouli odstřelit bombou, ale spletl časomíru a tak bombu museli zahodit. Potom dostal nový nápad a to takový, že stejnou koulí by ji mohli odstřelit pryč. Ale kde vzít v čistém městě, kde každý všechno recykluje tolik odpadu? Kvůli tomu přichází na pomoc Fry s jeho zkušenostmi z 20. století. Všechny nabádá s nepořádku a to se mu daří.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.4.2009 19:59  •  Přečteno: 2494x  •  Komentářů: 0

Futurama 01x07 Má tři slunce CZ dabing

Posádka Planet Express má doručit velmi důležitou zásilku na planetu, kde nežijí obyčejní lidé, ale lidé v kapalném skupenství. To oni ale neví. Po příletu na planetu zjistí, že je tam odporné horko a tak Fry neodolá, když uvidí láhev s nějakou tekutinou a vypije ji. Záhy se ale dozví, že to byl jejich císař a když někdo vypije císaře, tak se automaticky stává jejich novým vládcem. Fry si tuto funkci užívá, ale Leela se dozví, že mu hrozí smrt, že ho chtějí vypít, ale Fry neposlouchá a Leela mu přestane pomáhat. Další problém nastává ve chvíli, když se ve Fryově břichu objeví předchozí císař, kterého vypil. Všichni ho chtějí zpět a tak jdou po Fryovi. Jediná dobrá cesta, jak ho z něj dostat je slzami.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.4.2009 19:58  •  Přečteno: 2264x  •  Komentářů: 0

Futurama 01x06 Konzerva za všechny prachy CZ dabing

Fry si chce v bance zrušit svůj přes 1000 let starý bankovní účet, ale záhy zjistí, že se stal miliardářem kvůli kurzu a úrokům, které rok co rok stoupaly. Okamžitě si začne užívat, žije si jako král, má všechno, je ale také hrozným bordelářem. Jednou si chce koupit věc, kterou dřív hrozně miloval a tím jsou ančovičky. Dozvídá se ale, že ty vymřeli v roce 2200 zahubeni Zoidbergovou rasou. Na aukci, kde se pře s Maminkou si ale koupí poslední balení těchto rybiček. Maminka je hrozně moc chce a přistupuje na gigantické finanční částky, ale Fry odmítá.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.4.2009 19:56  •  Přečteno: 2373x  •  Komentářů: 0

Futurama 01x05 Útěk z Planety robotů CZ dabing

Profesor Farnsworth posílá Leelu, Bendera a Frye doručit zásilku na planetu, kde žijí roboti vzbouření proti lidem, kteří chtějí vyvraždit všechny lidi. Proto posílají doručit zásilku jenom Bendera, ale vzápětí se Bender ozývá ve vysílačce, že zjistili, že pracuje pro lidi a zajmou ho. Ti se proto v převleku vydávají Bendera zachránit. Projdou bránou díky tomu, že myslí jako roboti, ale po chvíli stejně přijdou na to, že jsou to lidé. Začíná soud, ve kterém se rozhodne co s nimi.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 12.4.2009 19:54  •  Přečteno: 2227x  •  Komentářů: 0

Futurama 01x04 Marná vesmírné lásky snaha CZ dabing

Leela, Bender a Fry jsou zachraňovat zvířata na ohroženou planetu, ale cestu jim zkříží kapitán Zapp Brannigan, který se jim to snaží vymluvit. Chce, aby se mu to povedlo za každou cenu a tak se snaží Leelu svést, ale nejen kvůli tomu a dokonce se dokáže přinutit i k slzám. Protože Leela je hrozně osaměla žena a všichni její nápadníci byli hrozní, tak nakonec povolí a vyspí se s ním.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 11.4.2009 23:01  •  Přečteno: 2506x  •  Komentářů: 2

Futurama 01x03 Nejlepší přítel robota CZ dabing

Všem se nelíbí, že Fry bydlí v budově Planet Express už proto, že strašně plýtvá energií a všechno ničí. Nakonec ho vyhodí a ten jde bydlet k Benderovi. Jeho pokoj má ale 1x1 metr a tak si hledají jiné bydlení. Vyzkoušejí mnoho míst, ale nejvíc se jim zamlouvá byt, kde je obří plasmová televize. Benderova anténka ale ruší signál a to se nikomu nelíbí. Bender se nakonec rozhodne, že si anténku usekne a tak taky udělal.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 11.4.2009 21:52  •  Přečteno: 2609x  •  Komentářů: 2

Futurama 01x02 Na měsíc a ještě dál CZ dabing

Poté, co je určeno jejich postavení ve společnosti, jsou Fry, Leela (Leela se stane kapitánkou lodi) a Bender seznámeni s dalšími zaměstnanci Planet Express: podnikovým doktorem Johnem Zoidbergem, stážistkou Amy Wongovou a úředníkem Hermesem Conradem. Na jejich první misi, pouhém doručení bedny s hračkami na Měsíc, Fry zažije šok. Z Měsíce se stalo pouhé lákadlo pro turisty s velkým lunaparkem. Historie dobývání Měsíce a programu Apollo se ztratila kdesi dávno v historii a byla nahrazena otravnými písničkami o velrybářích z Měsíce. Protože Fry chce vidět Měsíc opravdový, při ?naučné? jízdě sjede s vozíkem z dráhy a vydá se s Leelou do měsíční pustiny. Amy bohužel ztratí klíče od lodi, protože jí spadly do bedny s hračkami, které jsou teď v herním automatu...

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 11.4.2009 20:48  •  Přečteno: 3615x  •  Komentářů: 6

Futurama 01x01 CZ dabing

Poslíček jménem Fry má doručit pizzu do kryogenického centra, ale spadne do mrazícího boxu, který ho zmrazí na 1000 let fopředu. Po rozramžení potkává krásnou jednookou Leelu, která mu má přidělit tu samou práci, kterou měl - poslíčka, ale ten odmítá. Také mu řekne, že jeho jediný příbuzný je jeho prapraprapra?synovec Hubert Farnsworth. Fry ale uteče a u sebevražedné budky, o které se domnívá, že je telefonní potkává robota Bendera s kterým v ní skoro umře. Leela ho mezitím hledá po městě až ho najde. Následuje dojemný rozhovor, při kterém se Leela vzdá své práce a jde spolu s Benderem a Frye za Fryovým příbuzným, ale policie se je snaží dohonit.

Autor: Mattthev  •  Vydáno: 11.4.2009 18:20  •  Přečteno: 4984x  •  Komentářů: 7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Vlastní vyhledávání


Chtěly by jste tu aukci Simpsonovského donutovače(na pravé Simpsonovské koblihy)? (Donutovač i s přepravou do ČR stojí kolem 3000Kč)
Počet hlasů: 1350

Náhodné Simpsonovské hlášky

Líza (zapne pračku): Tak takhle nás nikdo neuslyší.
Bart: Cože?
Líza (vypne pračku): No dobře, tak to teda vypneme...
Bart: Cože?!?

Další hlášky

Náhodné Futurama hlášky

Femputer k věznům: "Zemřete usexovaním k smrti!" Kif zesmutněl Zapp: "Co je, si gay?"

Další hlášky

Náhodné obrázky z galerie

Gentleman Bender Bender vs. Zoidberg
Kliknutím zvětšíte!

Náhodné video se Simpsonovými

Náhodné video s Futuramou

Může se hodit

Hodiny


Vtipy dne


Přeložení stránek


Počasí


Tvoje IP + stát

Ikonky

FIRESPACE